Zakończenie ferii zimowych

with Brak komentarzy

W piątek 9 lutego, na zakończenie ferii zimowych, w hali sportowej  Szkoły Podstawowej nr 16 w Mysłowicach odbył się turniej mini siatkówki "Zima 2018" zorganizowany przez Fundację Sport i Edukacja. Dzieci i młodzież z mysłowickich szkół mieli okazję zmierzyć się w zespołach trzyosobowych.

Po wyrównanych, pełnych napięcia,  meczach IV miejsce zajęła drużyna Dream Team z centrum Mysłowic, III miejsce należało do KS Active Sport, na II miejscu znalazła się drużyna dziewczęca "Łośki", a na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna "Barszcze"

Po podliczeniu punktów nastąpiło wręczenie medali i słodkiego poczęstunku dla  wszystkich zawodników. Nagrody zostały ufundowane przez Fundację Sport i Edukacja, a wręczyli je: Dyrektor SP 16 Pani Barbara Żorawik, lekarz medycyny sportowej współpracujący z KS Active Sport Piotr Zastocki, Trener Andrzej Smiatek oraz Prezes Fundacji Jerzy Sorek. 

W rozpoczynającym się II semestrze życzymy wszystkim uczniom samych ocen celujących oraz świadectw z paskiem na zakończenie roku szkolnego.

 

Gabriela Górkiewicz

manager Klubu "Active Sport"

Nowa forma płatności

with Brak komentarzy

Szanowni Rodzice!

Zarząd Klubu Sportowego "Active Sport" podjął decyzję o wdrożeniu od 1 marca 2018  nowej formy płatności za treningi siatkówki, opartej na  programie "MojaPłatność".

W związku z powyższym bardzo gorąco zapraszam wszystkich rodziców naszych zawodników  na spotkanie, którego celem będzie wdrożenie Państwa do nowego systemu.

W razie nie możności przybycie osobiście na potkanie, bardzo proszę delegować jakąkolwiek osobę, którą rodzina darzy zaufaniem.

Spotkanie planuje się w dniu 22 lutego (czwartek) godz. 1800 w siedzibie Fundacji 

Mysłowice - Wesoła ul. Sportowa (budynek byłego Klubu "Górnik" Wesoła).

Bardzo liczę na Państwa obecność

Jerzy Sorek - Prezes KS "Active Sport"

Nowe biuro – zapraszamy na dyżury

with Brak komentarzy

Szanowni rodzice, Przyjaciele i Partnerzy Fundacji

Od 1 stycznia 2018 siedzibą Fundacji jest budynek na boisku piłkarskim byłego Klubu "Górnik Wesoła " przy ulicy Sportowej 2 w Mysłowicach. 

W celu załatwienia wszelkich spraw związanych z obozami i inną działalnością Fundacji, Zarząd  zaprasza na swoje dyżury, które będzie pełnił w każdą środę tygodnia  17:00 - 18:00.

Obóz wędrowny 2018

with Brak komentarzy

Szanowni Rodzice,

Organizujemy obóz wędrowny w Zawoi w okresie od 19 lipca 2018 do 29 lipca 2018. 

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 10 do 15 roku życia.

Szczegóły znajdują się w zakładce  EDUKACJA.

W razie pytań prosimy o kontakt.

Zgłoszenie dziecka można dokonać:

  • telefonicznie: 605836543
  • mailowo: sport.edukacja@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Obóz sportowy 2018

with Brak komentarzy

Szanowni Rodzice

Zarząd Fundacji Sport i Edukacja podjął decyzję o organizacji obozu sportowego dla wszystkich zawodników Klubu. Obóz planowany jest w Zawoi w dniach od 29 lipca 2018 do 9 sierpnia 2018.

O szczegółach związanych z planowanych obozem poinformujemy Państwa na spotkaniu planowanym w dniu 18 stycznia 2018 o godzinie 1800 (czwartek) w siedzibie byłego Klubu "Górnik Wesoła" (budynek na boisku piłkarskim "Górnika"). Wszelkie informacje związane ze spotkaniem dostępne pod numerem 663-339-127.

Jerzy Sorek - Prezes Fundacji