Klub „Active Sport”

Klub „Active Sport” Mysłowice został powołany przez Fundację z myślą o stworzeniu miejsca dla pasji siatkarskich. Oferta została skierowana do chłopców w wieku od 9 - 15 lat. Dlatego stworzyliśmy dwie grupy wiekowe. Chcielibyśmy zakorzenić wśród młodych ludzi zasady „fair play” dziś tak mało popularne. Najważniejszym jednak naszym przesłaniem jest, aby siatkówka stała się środkiem do zdobywania wyższych celów.

Naszymi zawodnikami i milusińskimi uczącymi się sztuki siatkarskiej zajmować się będą trenerzy: p. Iza Lipińska oraz p. Krzysztof Strzelczyk.

Klub i jego zawodnicy zostali oficjalnie zarejestrowani 10.07.2018r. w Ogólnopolskim Systemie Ewidencji Klubów i Zawodników,  a także zgłoszeni do rozgrywek Ligii Młodzików w Systemie Informatycznym SZPS.

Zarząd Fundacji

REGULAMIN KLUBU